Skocz do zawartości

Okno dialogowe? kolejność folderów


bania

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.fixitpc.pl/topic/46-optymalizacja-i-odchudzanie-windows-xp/page__st__60__p__224#entry224

@ google: Jak ustawić na stałe opcję widoku na miniatury?

 

Kompletna głupota, bodajże jest to okno dialogowe. Przy zapisywaniu pliku w Firefoxie przechodząc do mój komputer, mam ikony rozmieszczone według całkowitego rozmiaru - czy to normalne?(przy wielu dyskach utrudnia to pracę). Wydaje mi się że zawsze miałem alfabetycznie. Czy da się to ustawić (Mój komputer - okno dialogowe) alfabetycznie?

 

Obrazek dla wzrokowców ;)

beztytuuenq.jpg

 

Jeśli wybrałem zły dział, proszę o przeniesienie tematu. Niedawno dowiedziałem się o fixitpc.pl i identyczny temat założyłem na innym forum(po założeniu tematu zauważyłem niska aktywność i mało odpowiedzi).

 

e: WIN XP+SP3

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Może spróbuj wymusić zapamiętywanie wg tych kroków: prawoklik na Mój komputer w Menu Start > Eksploruj > rozwiń dysk C w drzewku po lewej i z menu Widok wybierz jako typ Listę > zaś w prawej części okna wybierz menu kontekstowe sortowania ikon i ustaw wg trybu alfabetycznego, po ułożeniu wszystkiego w takim porządku przytrzymując wciśnięty CTRL użyj iks zamykający okno Mój komputer.

 

Wykonując te kroki potrafię zmanipulować kolejność widzianą w oknie Zapisz jako w Firefox. Sortowanie wykonane w trybie Lista w Mój komputer zgadza się u mnie z sortowaniem widzialnym w dialogu wołanym przez Firefox.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...