Skocz do zawartości

Błąd podczas instalacji Eaz-fix


ichito

Rekomendowane odpowiedzi

Mam licencję na pełną wersję Eaz-fix,ale niestety nie udaje mi się zainstalować programu ponieważ przy każdej próbie otrzymuje taki komunikat

 

110522160_herhqar.jpg

 

Dodam, że na komputerze było podobnie działający program...Keriver 1-click...i nie było żadnych problemów. Nie wiem, czy nie chodzi o uprawnienia, ale konto na którym pracuje to konto Administratora...tak mi się wydaje przynajmniej, bo innego nie znalazłem a w jego właściwościach jest, że należy do grupy "Administratorzy". Ktoś ma jakiś pomysł, w czym tkwi przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

"Error 0 running command .\autorun.exe" = czy masz w tle działające jakieś oprogramowanie zabezpieczające z czynnym rezydentem? Jeśli tak, spróbuj zdeaktywować wszystkie osłony przed rozpakowaniem. Inna myśl: użyj 7-zip w celu rozbicia EAZPRO.EXE na czynniki pierwsze.

Dzięki Picasso :) To było tak proste i oczywiste, że zupełnie mi nie przyszło do głowy :) Po wyłączeniu ochron Avasta i zamknięciu OA wszystko poszło bezboleśnie. No cóż...wygląda, że zgubiła mnie rutyna :)

Edytowane przez picasso
Temat rozwiązany. Zamykam. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...