Skocz do zawartości

Problem z działaniem ESET'a + Runtime Error


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

 

Od dłuższego czasu borykam się z problemem mojego antywirusa. Ok 5 miesięcy temu cała sprawa zaczęła komplikować mi życie. Chodzi o problem z Microsoft Visual C++ Runtime Library ERROR.

Wyświetla mi się takie cudo przy próbie zaktualizowania bazy wirusów. Program mam oryginalny zakupiony w stanach. Napisze tutaj co nieco na temat moich prób rozwiązania problemu.

1.Reinstalowałem ESET'a - Nic nie dało

2.Reinstalowałem Visual C++'y i NET.Framworki nic nie dało.

3.Czyściłem rejestry różnymi rzeczami. Registrycleanery to są naciągane aplikacje które robią problem gdzie go niema, CCleaner też nic nie wskórał.

 

Posiadam oryginalny system Windows 7 Home Premium 64-Bit .

Parametry : AMD Phenom II N830 Triple-Core Processor, 4,0GB RAM, AMD M880G with ATI Mobility Radeon HD 4250.

Komputer : HP Pavilion dv7.

 

W załączniku przedstawiam obrazowo w czym tkwi problem.

 

Pozdrawiam i dziękuje za ewentualną pomoc.

 

Dodam również że wchodziłem w ''uruchom'' > ''msconfig'' i tam podobno da się rozwiązać problem visual C++ , oczywiście robiłem wszystko tak jak było pokazane na YouTube ale też nic nie dało. Jestem bezradny a nie chcę formatować kompa chociaż nie sprawiło by mi to problemu to po prostu wolę zostawić to na wypadek ostateczności.

post-2118-0-02772400-1305538369_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Aleks proszę stosuj opcję "Edytuj", jeśli nikt jeszcze nie odpisał pod Twoim postem. Kasuję post odpadek.

 

Log z OTL nie jest cały, brakuje Extras - proszę jeszcze raz zwrócić uwagę co zaznaczasz do skanu, sekcja "Rejestr - skan dodatkowy" ma być ustawiona na "Użyj filtrowania" a nie "Brak".

 

 

Wyświetla mi się takie cudo przy próbie zaktualizowania bazy wirusów.

 

Spróbuj jeszcze wykonać podstawowe kroki przy problemach pobierania aktualizacji: KLIK. Nie sugeruj się, że jest tu odnośnik do innego typu błędu. Chodzi mi o czyszczenie cache aktualizacyjnego oraz usunięcie plików aktualizacji.

 

 

1.Reinstalowałem ESET'a - Nic nie dało

2.Reinstalowałem Visual C++'y i NET.Framworki nic nie dało.

 

W jaki posób "reinstalowałeś" (czy to był prosty proces w aplecie usuwania czy procedura agresywna z ESET Uninstaller)? Jakie wersje bibliotek Visual instalowałeś i skąd? .NET Framework to też nie rozumiem jakie, gdyż Windows 7 ma te biblioteki jako natywnie zintegrowane (i odpada na nich klasyczna procedura "reinstalacji"):

 

image_2.png

 

Dodatkowy komentarz: Spybot - Search & Destroy spokojnie możesz wyrzucić. Ten program to przeżytek i na 64-bitach nie zdziałasz nim wiele.

 

 

Program mam oryginalny zakupiony w stanach.

 

Toteż masz prawo do pomocy technicznej wprost od producenta.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Dobra trochę tego będzie, zaraz zrobię od nowa skan tak jak napsałes.. sprawdzałem z Tutorialem i wszystko było ok więc dziwne... Reinstalowałem Visuale, NET. pomylił mi się z windą XP gdzie kiedyś się z tym bawiłem :) Visual przeinstalowywałem w sposób taki że wywalałem z dodaj/usuń programy, Potem czyściłem rejestr w CCleanerze i instalowałem od nowa poprzez zrobienie Windows Live Update gdzie znajdywało mi najnowsze WYMAGANE Visual'e. Robiłem już to co mi wysłałeś i nic nie daje. Co do producenta... byl 1 typek który napisał na stronie supportowej ESETA.. miał ten sam problem.. gościu z supportu wysłał mu link który ty mi też wysłałeś gdzie niema rozwiązania problemu :D W jaki sposób reinstalowałem ESET'a... Dodaj/usun programy. Usuwałem folder o ile coś w nim zostało. Skanowałem rejestr CCleanerem i naprawiałem. To tez nie pomagało więc probowałem od nowa zainstalować program i wywalić jego klucze w regedicie. Też nic nie dało :-) . Dobra mniejsza... zaraz zrobie nowy skan i wyślę raport.

 

 

--

 

No i jak wymyśliliście coś ???

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...