Skocz do zawartości

Problem z qooqlle w Mozilla Firefox


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z qooqlle.Jest to nachalna i ciągle pojawiająca sie stronka,czytałem o tym duzo w necie i na forum i potrzebne do tego jest jakiś skrypt OTL.Czy mógłby ktos mi pomóc z tym problem ? Bo gdzies wyczytałem,że na kazdego kompa musi być inny skrypt i nie kazdy lepszy pasuje :/ Bardzo prosze o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej następujący tekst:

 

:OTL
[2011-05-08 11:14:55 | 000,001,860 | ---- | M] () -- C:\Users\OEM\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\v6px60uu.default\searchplugins\search.xml
O4 - HKLM..\Run: [csrs] C:\ProgramData\csrs.exe (Created with WinAutomation ("http://www.WinAutomation.com"))
O4 - HKLM..\Run: [svhost] C:\Program Files (x86)\Common Files\svhost.exe ()
O4 - HKLM..\Run: [wincmd]  File not found
O4 - HKLM..\Run: [winloqon] C:\ProgramData\winloqon.exe (Created with WinAutomation ("http://www.WinAutomation.com"))
O4 - HKU\S-1-5-21-3373441908-4139635629-1053190932-1000..\Run: [browserChoice]  File not found
 
:Commands
[emptyflash]
[emptytemp]

 

Kliknij w Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera.

 

2. Odinstaluj zbędny pasek sponsoringowy - uTorrentBar Toolbar + Conduit Engine

 

3. Następnie uruchamiasz OTL ponownie, tym razem wywołujesz opcję Skanuj. Pokazujesz nowy log z OTL.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Dziwne,ale tych Tollabrli nigdzie nie ma...

 

Są na liście dodaj/usuń programy czyli na Windows 7 to się nazywa "Programy i funkcje" w panelu sterowania w gałęzi 32 bitowej:

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall]

"conduitEngine" = Conduit Engine

"uTorrentBar Toolbar" = uTorrentBar Toolbar

 

Poza tym infekcja usunięta i wykonaj jeszcze poniższe zalecenia:

 

1. Użyj opcji Sprzątanie z OTL.

 

2. Wykonaj obowiązkowo aktualizacje Windows 7 Service Pack 1 + Internet Explorer 9

 

3. Wyzeruj stan przywracania systemu: KLIK

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...