Skocz do zawartości

Logi z FRS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałam spore problemy z kompem dużo ścinał przy nawet mało wymagających grach. Zrobiłam formata jest lepiej, ale prosiłabym was o ogarnięcie czy te logi są ok, bo zdarzało się wyskakiwanie wiersza poleceń już zalogowaniu. 

I pytanie czy przyczyną słabo ogarniającego kompa przy np. dwóch trzech uruchomionych rzeczach może być za mała ilość ramu? Mówie o grach typu lol czyli niby mało wymagających + przeglądarka i coś. Czy problem tkwi gdzieś indziej? 

Ps. Czy moglibyście polecić jakieś programy do zeskanowania dysku sd? Mam tam przegrane sporo rzeczy i przy przegrywaniu ich na kompa w niektórych zaczął windows defender wykrywać podejrzane oprogramowanie. Boję się ponownie to przegrać, a wolałabym mieć jednak to wszystko z dysku na kompie. Z góry dzięki ;) 

Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na pytania nie związane z "wirusami" nie odpowiem - może zajrzy tu jeszcze ktoś inny, lepiej znających się na tym, niż ja.

 

Infekcji nie masz .

Tylko kosmetyka:

Uruchom FRST. 
Skopiuj to poniższe: (ale nigdzie nie wklejaj tego!) - FRST sam znajdzie "fixlist" w schowku systemowym

Spoiler

START::
CreateRestorePoint:
HKU\S-1-5-21-915441393-3027239042-1682260232-1001\...\Run: [electron.app.U.GG] => C:\Users\naive\AppData\Local\Programs\U.GG\U.GG.exe --autostart (Brak pliku)
S4 NVSWCFilter; \SystemRoot\System32\drivers\nvswcfilter.sys [X]
C:\Users\naive\Downloads\gcyvcloade.txt
RemoveDirectory: C:\Users\naive\Downloads\FRST-OlderVersion
EmptyEventLogs: 
EmptyTemp:
END::


W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...