Skocz do zawartości

Karta sieciowa znika z menedżera urządzeń


keylogger

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

od pewnego czasu mam problem z kartą sieciową. Łączę się z internetem przez router wifi (AVM Fritzbox 7490) i od jakiegoś czasu zrywa mi internet, z rogu paska startowego w ogóle znika ikona wifi. W tym czasie w menedżerze urządzeń karta sieciowa raz ma żołty wykrzyknik, a raz w ogóle znika. Jak pojawia się ten żółty wykrzyknik, to próbowałem sterownik wyłączyć i włączyć, raz pomaga, a raz nie. Natomiast jak karta znika zupełnie z menedżera urządzeń, to muszę resetować laptopa. Zauważyłem, że zdarzało się to często gdy wysyłałem wiadomość na facebooku. Natomiast jakąś godzinę temu internet się rozłączył podczas grania online. Może zbieg okoliczności, ale nie wiem. Sterownik usuwałem przez menedżer urządzeń i instalowałem ponownie już dwukrotnie i sytuacja się powtarza. 

 

W tym momencie (00:40) znowu zerwało neta i nie mam karty w menedżerze urządzeń ani na pasku.

Tym razem po zeskanowaniu w poszukiwaniu zmian sprzętu karta sieciowa się pojawiła. 

 

Mam nadzieję, że to nie jest problem z hardware, tylko może jakaś zła konfiguracja. Mam zainstalowany NordVPN, może coś z tym związane. Dodam, że przez telefon się łączę i nie mam żadnych problemów. 

 

Dzięki!

 

 

image.png image.png image.png image.png image.png image.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...