Skocz do zawartości

Zmiana języka w Windowsie 10


kacper6768

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem sobie Windows 10 Pro Lite Edition 21H2 19044.1202 x64 Sep 2021 Pre-Activated z obrazu iso Windows 10 _Pro Lite Edition 21H2 19044.1202_x64_Sep 2021_Pre-Activated ze strony https://teamos-hkrg.com/threads/windows-10-_pro-lite-edition-21h2-19044-1202_x64_aug-2021_pre-activated.160086 żeby miał niższe wymagania sprzętowe niż oryginalny Windows 10 i działał na starszych komputerach i ten Windows jest w wersji angielskiej i nie da się interfejsu przełączyć na polski
nGCdpqh.png

i pobrać pakietów językowych
fFWEjpB.png

mimo że działa na tym Windowsie 10 internet ale usługa Windows Update jest wyłączona i nie da się jej włączyć
F7R2ks1.png
7Xg9Eqc.png

Domyślnie jest na Disabled i gdy się wybierze Automatić to wyskakuje "Access Denied"
to chyba przez Windowsa Update się te pakiety językowe powinny pobierać

Handwriting i Speech i Regional format się tylko dało polskie pobrać ale to nie wystarczy żeby zmienić interfejs na język polski
4g3CKNl.png

Nie da się pisać polskich znaków. To się nazywa układ klawiatury keyboard layout i ustawiłem tu na język polski ale bez rezultatu
cROB6WL.png

Próbowałem też z tego miejsca zmienić układ klawiatury
1ernDJW.png

ale nie da się nic wybrać
4b7BR3V.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...