Skocz do zawartości

Wiadomości e-mail o nieudanym logowaniu do różnych kont - wyciek adresów e-mail czy infekcja komputera?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Przychodzę do Was z ogromną prośbą o sprawdzenie logów.

 

Mój problem wygląda następująco - od dłuższego czasu otrzymuję e-maile o nieudanych próbach logowania się do różnych gier czy nawet konta microsoftu. Generalnie może być tak, że gdzieś wyciekła jakaś baza e-maili i po prostu osoba nieupoważniona próbuje się zalogować na moje konta. Aczkolwiek nie mogę wykluczyć, że wina nie leży po stronie mojego komputera i jakiejś ewentualnej infekcji - dodam, że skanowanie windows defenderem nie znajduje żadnych infekcji. Czy byłby ktoś z Was tak miły i byłby w stanie sprawdzić przesłane poniżej logi pod kątem ewentualnej infekcji czy też elementów, które mogłyby spowalniać system?

 

Dodatkowo mam problem z siecią WIFI - co 2 lub 3 logowanie muszę się łączyć z siecią wifi ręcznie, nie przyłącza mnie do niej automatycznie - to taka mała dygresja, być może komuś z Was zapali się lampka podczas sprawdzania logów i być może będzie to związane z czymś co się w nich znajduje.

 

Z góry dziękuję,

Pozdrawiam.

Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...