Skocz do zawartości

Spradzenie logów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Znów mam problem z komputerem. Zastanawiam się czy nie jest to wina malware.
Objawy:
- podczas wysokiego zużycia PC potrafi się on zawiesić, by potem po restarcie nie chcieć przejść dalej niż menu BIOS. Dopiero po "ostygnięciu" przez 2-3 minuty przechodzi dalej
- dziś dwa razy w różnych aplikacjach miałem blue screen, co z całą pewnością nie jest typowym objawem
- po odpaleniu komputera- od tygodnia czy lepiej- przez pierwsze 5 minut internet bawi się ze mną w "kotka i myszkę" tj. chwilę jest, potem nie ma i znów jest, by zaraz zniknąć. Po 5 minutach problem ustaje. Może to wina tego, że połączenie jest obciążone przez malware? Nie wiem, nie znam się

Z góry dziękuję za pomoc

FRST.txt Addition.txt Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie masz żadnej infekcji.

 

W logu Addition.txt nie widzę przyczyn Twoich problemów, więc w tej sprawie nic Ci nie potrafię doradzić.

 

Tylko kosmetyka (wyłączę też Deamon'a z Autostartu):

Uruchom FRST. Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.
Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

Spoiler

HKU\S-1-5-21-3824040131-627335375-284147089-1001\...\Run: [AdobeBridge] => [X]
HKU\S-1-5-21-3824040131-627335375-284147089-1001\...\Run: [DAEMON Tools Lite Automount] => F:\DAEMON Tools Lite\DTAgent.exe [365160 2020-03-22] (AVB Disc Soft, SIA -> Disc Soft Ltd)
C:\Windows\Minidump\*.dmp
Powershell: wevtutil el | Foreach-Object {wevtutil cl "$_"}
EmptyTemp:

Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL + S.
W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Hm, dzięki wielkie. Musi być jakiś inny problem w takim razie

 

Edit. Po zastosowaniu tego fixa komputer 3 razy zrestartował się do narzędzia odzyskiwania systemu. Dopiero po całkowitym wyłączeniu, odczekaniu 2 minuty włączył się normalnie. Przy ponownym uruchomieniu za jakiś czas ZNÓW chciał odzyskiwać system jakoby brakowało windowsowych plików wykonywalnych. Fix przekopiowałem 1:1

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...