Skocz do zawartości
dejko

Przekierowywanie na strony reklamowe w przeglądarce Vivaldi

Rekomendowane odpowiedzi

Od jekiegoś czasu, przeglądarka Vivaldi przekierowuje ma na strony reklamowe przy korzystaniu z wyszukiwarki Google. 
Korzystanie z innych wyszukiwarek nie powoduje przekierowania.
Korzystanie z innych przeglądarek i Google - również.

FRST.txt Addition.txt Shortcut.txt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Problem rozwiązany. Powodem był dodatek do przeglądarki. Dodatek usunięty i wszystko działa jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FRST nie skanuje ustawień przeglądarki Vivaldi i prawdopodobnie nigdy nie będzie ze względu na niszowość, więc problem w logach nie jest widoczny. Już po ptakach, ale w takim przypadku musiałby zostać zadany skrypt do FRST listujący zawartość pliku preferencji i folderu rozszerzeń.

Zanim zamknę temat, proszę podaj jak nazywało się to rozszerzenie i skąd zostało pobrane. Przyda się innym użytkownikom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy miałeś zainstalowane jakieś dodatkowe rozszerzenia via CrossPilot, a konkretniej do ściągania z Youtube? Opisywany w linku downloader z Addoncrop zawiera adware, które wykonuje przekierowania przy wyszukiwaniu na Google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, miałem jakiś czas temu dodatkowe rozszerzenie do ściągania z Youtube, ale zniknęło samoczynnie. Nawet miałem zainstalować jeszcze raz, tylko nie pamiętałem nazwy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...