Skocz do zawartości

Win10 Pętla aktualizacyjna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój  PC ma problem w postaci pętli aktualizacyjnej ..... to czy się uruchomi czy nie  to loteria.....  w trakcie aktualizacji oznajmia że nie może wprowadzić zmian i uruchamia się ponownie itd itd ...,  co za tym idzie  bardzo długo się włącza, black screen, pusty pulpit ... .... tak samo jak niektóre programy...,  przestały też działać  np. Nvidia Shadowplay, nie mogę zaktualizować programów i systemu ..., sterowniki graficzne pobieram manualnie ... bo program z Nvidi który jest za to odpowiedzialny nie działa ...., próbowałem wielu sposobów niektóre były takie gdzie nawet sam nie wiedziałem co robię .., posiłkowałem się  Youtube  google itd   grzebałem coś w rejestrze bo i takie  poradniki były ... ale to nic nie pomogło ..., komputer zużywa dużo pamięci ... jak np na przeglądanie stron internetowych ..  załączam pliki z FRST ...

Addition.txt FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

To wina Microsoftu, nie pierwsza w tym roku, i pewnie nie ostatnia.

Zrób zwykłe "Przywracanie Systemu" do tego punktu przywracania:

Cytat

25-07-2020 13:52:30 Windows Update

Potem:

>>START >>URUCHOM >>wpisz (lub wklej) services.msc > znajdź i zaznacz WINDOWS UPDATE >> u góry po lewej kliknij na Zatrzymaj usługę.

Po kilku miesiącach ponownie uruchom tę usługę, - może w międzyczasie Microsoft zdoła naprawić swój błąd.

 

jessi

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...