Skocz do zawartości

Odrzucanie połączeń


kotlecik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po raz kolejny przychodzę do was z problem związanym z internetem. Próbowałem już praktycznie wszystkiego i nie zdołałem tego naprawić. Mój problem polega na tym, że mimo dostępu do internetu różne rzeczy mi nie działają. Niektóre strony nie chcą mi się załadować i wyskakuje mi taki komunikat "Ta witryna jest nieosiągalna", oczywiście nie wyskakuje mi to za każdym razem. Na stronach takich jak Facebook czy YouTube nie mam takiego problemu. Ostatnio pobrałem sobie też steama, bo chciałem pograć sobie w jakieś gierki to podczas aktualizacji wyskoczył mi taki błąd i wyskakuje do teraz "Steam musi przejść w tryb online. Sprawdź połączenie z siecią i spróbuj ponownie.". Przez ten problem nie jestem w stanie nic zrobić, na telefonie i TV mam taki sam problem. Żadne strony nie chcą mi się załadować, a o pobieraniu aplikacji to już nie wspominam, tak samo na TV nie chcę mi się odpalić YouTube, bo piszę żebym sprawdził połączenie.

 

A na dole załączniki z FRST

Addition.txt FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...