Skocz do zawartości

Komputer blokuje antywirusy, wyskakują reklamy, zablokowana opcja formatu.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od dnia 24.06 br mam duży problem z laptopem, zaczął żyć własnym życiem. Chrome sam z siebie włącza reklamy, wyłącza każdą stronę ze słowami typu: antywirus, frst, malware itp. Po zainstalowaniu malware bytes w trybie awaryjnym i przejściu w tryb standardowy wyłącza ten program od razu po włączeniu skanowania. W trybie awaryjnym skanowanie nie wykazuje żadnych problemów. Chciałem komputer przywrócić do ustawień fabrycznych to w trybie standardowym wg zero reakcji na rozpoczęcie procesu a w awaryjnym wyświetla, że nie widzi partycji recovery a wcześniej tego problemu nie było. Ogólnie blokuje każde działanie mające na celu naprawienie go. Udało mi się pobrać FRST w trybie awaryjnym więc załączam LOGi. Proszę o pomoc bo w sumie pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, że nie mam kompletnie pomysłu co by tu zrobić oprócz zbootowania laptopa z dysku zewnętrznego ale nie bardzo mam jak ogarnąć nowy system. Pozdrawiam, MT.

FRST.txt

Addition.txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Infekcja niewątpliwie jest, ale nie wiem, czy jej usunięcie spowoduje też zniknięcie problemów.

 

Uruchom FRST. NA klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

Task: {52968112-85AA-4260-A67C-CD26527C7CD2} - System32\Tasks\{5C52433F-98F2-5B87-6A6A-54FAD78E2307} => C:\Users\Marcin\AppData\Local\AatCrmkg.exe [2018-04-12] (Microsoft Corporation)
Task: {59E9C924-4773-44EC-961B-804C018E78EE} - System32\Tasks\{61429050-3CB9-4886-EAA3-65D9DBD2EBE9} => C:\Users\Marcin\HhnuOPduOoYc.exe [2018-04-12] (Microsoft Corporation)
C:\Users\Marcin\HhnuOPduOoYc.exe
C:\Users\Marcin\AppData\Local\AatCrmkg.exe
C:\Program Files (x86)\evCwMoeAyLzd.exe


Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S. W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

jessi
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...