Skocz do zawartości

JetClean dla windows 10


ayla

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

 

Na forum raczej nie polecamy takim osobom takich aplikacji, ze względu na możliwość uszkodzenia systemu (zdarzały się takie przypadki).

Tego się obawiałam, hihi. Nie dziwi mnie to bardzo, bo sama też nie polecam. No nic, sama poszukam. Wiem, że taki program może zniszczyć system (także komuś doświadczonemu, jeśli ten coś przeoczy i tak dalej), jednakże w mojej opinii tutaj ryzyko jest małe. To bardzo "standardowy" system (tak, wiem, że każdy jest inny etc.): system, office, skype i przeglądarki, koniec. Żadnego dziwnego, modyfikowanego softu, żadnych niestandardowych aplikacji, żadnych ważnych danych. Kilka lat JetClean działał na bliźniaczym systemie i nigdy nie zrobił szkody, doszło do zmiany komputera i systemu i z dziesiątką niestety nie współpracuje dobrze, no i nie jest dla niej przeznaczony. Dlatego szukam zastępstwa. Ryzyko jest tak niskie, że nawet jeśli system zostanie zniszczony raz na trzy-cztery lata powiedzmy, to to i tak później jest mniej roboty dla mnie niż comiesięczne pilotowanie ręcznego czyszczenia różnych zakamarków. Ta osoba do tego się potwornie denerwuje wtedy. A tak sobie śmignie dwa kliki i wszyscy będą szczęśliwi ;) Mam już coś na oku, potestuję i zobaczymy. Fajnie, że jesteście czujni i ostrożni, za to szanuję to forum :) Dzięki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...