Skocz do zawartości

win32 sality potem rootkit pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

witam wczorajjak instalowalem kis 2011 nie wlaczyl sie kis wiec uzulem combo fixa odpalil sie kis i tu win32 sality ok kisem usuniete juz kis nic nie wykrywa ale combo fix jak wlaczam skan to pisze ze jest rootkit i ze trzeba ponownie koma uruchmic obecnie mam nowo zainstalowano system skany z otl logu z gmer nie da bo nic nie bylo czysta lista zadnego wpisu kopletnie nic aha na tym swiezym systmie nie byl combo fix odpalny czy ten rootkit jest faktycznie na kompie jak twierdzi combo fix ??? z gory dziękuje jak trzeba jakies dodatkowe skany to prosze napisac

 

combo fix usuwal ten plik setup.ini

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie widzę tu żadnego obiektu infekcji, ani ... Kasperskiego. Przyznam, że czuję się skonfundowana, gdyż Twoja cała wypowiedź jest skonstruowana w trybie teraźniejszym, mimo że widzę tu mieszankę z trybem przeszłym.

 

 

ale combo fix jak wlaczam skan to pisze ze jest rootkit i ze trzeba ponownie koma uruchmic obecnie mam nowo zainstalowano system (...) aha na tym swiezym systmie nie byl combo fix odpalny czy ten rootkit jest faktycznie na kompie jak twierdzi combo fix ???

 

Przecież z tego co cytuję wynika, że postawiłeś system na nowo, czyli wszystkie wydarzenia sprzed reinstalacji są raczej nieaktualne. Ja nie jestem w stanie już sprawdzić tego co było przed i mogę analizować tylko sytuację obecną, a analizować nie mam co.

 

 

combo fix usuwal ten plik setup.ini

 

Nie ma z tego działania raportu, trudno to ocenić.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
11.04.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...