Skocz do zawartości

Wysokie zużycie CPU, problem z grafiką i grami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W związku z moimi problemami- wysokie zużycie CPU, problem z grafiką i grami w sieci znajomy polecił mi zrobienie testu Combofix-em. Po zakończeniu miał mi pomóc w prawidłowym odczytaniu. Niestety zaginął gdzieś w akcji i nie mam z nim kontaktu.

Proszę o pomoc w odczytaniu tej enigmy i ewentualne wskazówki, co dalej.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

ComboFix.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na temat bezmyślnego użycia ComboFix: KLIK. "Znajomy" nie może być specjalistą i znać się na raportach z ComboFix, skoro zalecił jego użycie bez żadnych innych weryfikacji (!). ComboFix uruchomiony tu niepotrzebnie i nic Ci z tego nie przyszło. Zważ i jeszcze na to, że to raport o określonym filtrowaniu, robiony pod malware a nie rozwiązywanie wszystkich padaczek systemowych jak leci.

Przy okazji: zakładasz temat w dziale Malware, to i dostosuj się tu do wymogów: KLIK. Podaje się inne logi analityczne, które nie robią krzywdy. Choć i tak pewnie temat wyjedzie do innego działu.

 

 

W związku z moimi problemami- wysokie zużycie CPU, problem z grafiką i grami

 

Wątły opis problemu, rozbuduj wypowiedź. Strzelając na ślepo w hasło "wysokie CPU" ewentualny pierwszy podejrzany = program zabezpieczający = Norton Internet Security. Problemy z grafiką i grami w ogóle nie opisane, ale temat niejako sugeruje wyjazd z działu Malware do działu Hardware i dostarczanie całkiem innych raportów (na temat sprzętu). Powtarzam: rozbuduj wypowiedź, opisz na czym polega Twój problem.

 

I odinstaluj śmiecia sponsoringowego Ask Toolbar.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
3.04.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...