Skocz do zawartości

Wyłączanie komputera


Rekomendowane odpowiedzi

"Witam,mam problem z pewnym plikiem.

Prawdopodobnie jest to plik który pozostał po odinstalowaniu programu NERO7 Essentiales.

Nie mogę go usunąć,komputer się wyłącza podczas usuwania.

Również podczas skanowania antywirusem zatrzymuje się na tym pliku i też się komputer wyłącza.

NAZWA folderu:Ahead,pliku:DSfilter"

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Czy widzisz w jakim dziale założyłeś temat? Malware. Dział ten masz szczególne wymagania i bez logów nie ma mowy o prowadzeniu tematu: KLIK. Temat nie sugeruje pytań o infekcję, brak raportów = przesuwam do działu Software. Nie podałeś nawet systemu na którym się dzieje historia ....

 

 

Prawdopodobnie jest to plik który pozostał po odinstalowaniu programu NERO7 Essentiales.

Nie mogę go usunąć,komputer się wyłącza podczas usuwania.

Również podczas skanowania antywirusem zatrzymuje się na tym pliku i też się komputer wyłącza.

NAZWA folderu:Ahead,pliku:DSfilter"

 

1. Przy założeniu, że filtry Nero są czynne:

 

  • Uruchom narzędzie zarządzania filtrami CCCP Insurgent i z menu Tools zaznacz pozycję Advanced. Pojawią się nowe przyciski w oknie umożliwiające derejestrację filtrów. W oknie po prawej szukaj wszystkich filtrów Nero (rozpoznasz po ścieżkach dostępu kierujących do katalogu Nero), znalezione podświetl i kliknij Unregister Filter.
  • Zresetuj system i spróbuj wyrzucić ręcznie foldery Nero.

2. Skorzystaj z narzędzia Nero General CleanTool.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...