Skocz do zawartości

Proces xe0305.exe oraz spowolnione działanie systemu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj w menadżerze zadań znalazłem proces "xe0305.exe" zmusiło mnie do tego uruchamianie się systemu (windows 7 32 bit).

Problem mniej więcej wygląda tak: system uruchamia się, loguję się na swój profil i stan połączenia wi fi wygląda jak by szukał sieci (internet działa o dziwo), niektóre programy (typu gg) nie chcą się włączyć, próbowałem też włączyć panel sterowania, nic z tego.

Dopiero po jakimś czasie nie liczyłem dokładnie (na oko 10 minut) komputer tak jakby ożywa, łapie połączenie z routerem i włączają się wszystkie programy które powinny startować razem z windowsem i dalej działa już wszystko normalnie.

Wracając do tego procesu "xe0305.exe" przeczytałem inne tematy i wydaje mi się, że to jest główną przyczyną takiego działania systemu.

Używałem programu spybot search & destroy nic nie dało, znajomy zanim znalazłem forum polecił mi combofixa też nic nie dało a proces nadal jest.

Załączam logi. Skanowanie w GMERze musiałem zrobić w trybie awaryjnym.

Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam.

OTL.Txt

Extras.Txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Dziwne bo proces nadal jest, wyłączyłem go przez ccleaner żeby nie uruchamiał się razem z windowsem.

 

Jeśli coś jest wyłączone via msconfig / inne interfejsy = nie będzie to widoczne w raporcie OTL na domyślnych ustawieniach. Odwróć wszystkie zmiany w CCleaner i zaprezentuj nowy log z OTL.

Edytowane przez picasso
3.04.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...