Skocz do zawartości

Pasek startu w większości przypadków freezuje na 5-10 sekund


mimal

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór Państwu.

 

Jestem posiadaczem thinkpada T420 z systemem win7 64 bit professional.Laptop zakupiłem po leasingu w ofercie był również system gdzie po pierwszym uruchomieniu laptopa sam się wgrał. Większość aktualizacji (te podstawowe 200 normalnie się wgrało) pozostałe KB31.... z najważniejszymi numerami które państwo pisali na tym forum że są ważne, wgrałem już bezpośrednio przez WSUS'a ponieważ w pewnym momencie windows Update nie chciał ściągać i instalować.Być może to jest przyczyną że nie wgrała się jakaś aktualizacja która odpowiada u mnie za problem.

 

Główny problem;

Naciskając na ikonki na pasie startu na dole w wiekszości wypadków zanim uruchomi się dana aplikacja mija 5-10 sekund.W tym samym czasie jeżeli mam ta samą aplikacje na pulpicie normalnie bez problemu natychmiastowo się włącza jeżeli uruchomię ją dwuklikiem z pulpitu. Problem jest dość poważny ponieważ laptop służy mi do pracy a często jest tak że mam przedział czasowy, tutaj deadlajn goni a nie jestem w stanie przełączać się pomiędzy programami na pasku zadań bo zanim mi się otworzy kolejne okno to mija te nieszczęsne 5-10 sekund.(przy 10 oknach-np wykresach jest niemożliwie uciążliwie)

 

Próbowałem już:

-Wyłączać środowisko aero

-szate graficzną zamienić na podstawową,wszystkie efekty interakcyjne też usunąłem,nic nie pomogło

-we właściwościach pasku zadań kombinowałem juz z opcjami:Przyciski Paska zadań(Nigdy nie scalaj/i pozostałe opcje),autoukrywanie

 

 

 

Załączam dodatkowo logi o które Państwo prosiliście w nagłówku tego działu i bardzo proszę o pomoc.

 

 

 

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...