Skocz do zawartości

Zawieszający i zacinający się laptop


Vzz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

otóż od ponad tygodnia mam problemy z laptopem, zawiesza się kompletnie, tak że jedynie wyłączenie go przyciskiem pomaga, lub bardzo zacina, tak że nie można zamknąć żadnego procesu, kliknięcie przycisku start trwa około minuty. W tym drugim przypadku czasem pojawia się opcja z oknem "zakończ proces", po zatwierdzeniu laptop działa normalnie, ale w każdej chwili znowu mogą wystąpić problemy. Na około 4 włączenia raz działa normalnie do pewnego czasu, a około 3 razy bardzo się zacina i pozostaje go jedynie wyłączyć i włączyć ponownie. Z początku podejrzewałem, że są to problemy ze sprzętem, ale to okno "zakończ proces" i normalne działanie laptopa trochę zbiło mnie z tropu. Proszę o pomoc.

Addition.txt

FRST.txt

GMER.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dodatkowo dodaj raporty (foto) wymagane przez dział HARDWARE (HWINFO i CrystalDiskInfo) możliwe, że to jakieś problemy sprzętowe.
https://www.fixitpc.pl/topic/155-zak%C5%82adanie-tematu-jakie-informacje-podawa%C4%87/?do=findComment&comment=132054

Czy sprawdzane były temperatury? Czy nic się nie grzeje, nie bucha gorącym powietrzem? Komp był czyszczony nie dawniej niż 6-12 miesięcy? Pasty termoprzewodzące były wymieniane?
Dodaj foto z zakładki SENSORS w HwInfo - tak by było widać temperatury.
https://www.fixitpc.pl/topic/155-zak%C5%82adanie-tematu-jakie-informacje-podawa%C4%87/?do=findComment&comment=132168

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...