Skocz do zawartości

Problemy po najnowszej aktualizacji


0na

Rekomendowane odpowiedzi

Nie używam myszy, mam laptopa z touchpadem. Bezpośrednio po zainstalowaniu najnowszych aktualizacji mogę przesuwać kursorem, ale nie reaguje on na puknięcia. Muszę klikać LPM. Do tego przestała mi działać funkcja "Klawisze trwałe" mimo, że jest włączona w Centrum ułatwień dostępu. Podczas uruchamiania systemu wyświetla się komunikat, czy chcę włączyć klawisze przełączające chociaż są włączone i nigdy wcześniej taki komunikat się nie wyświetlał. Oczywiście dźwięku przełączania klawiszy też nie ma. Próbowałam przywrócić system do punktu sprzed instalacji aktualizacji ale po restarcie wyświetla się komunikat: http://i.imgur.com/vZ4sK1U.png. Z innymi punktami jest to samo. Kiedy jednak chciałam odinstalować feralną aktualizację, to się okazało, że już jej nie ma. Tak jakby to przywracanie częściowo zadziałało, ale problemy pozostały. Co ciekawe czasami same znikają po kilku minutach od uruchomienia systemu, czasami całkowicie, czasami częściowo (działa wszystko poza dźwiękiem Caps Locka) a czasami wcale. Mam wrażenie, że jeśli po uruchomieniu systemu długo nic nie dotykam, tylko pozostawię laptop włączony na kilka minut, to wtedy wszystko działa, a jak próbuję go używać zaraz po wczytaniu pulpitu, to wtedy są problemy. Jednak nie jestem pewna, czy to reguła. Włączałam już skanowanie dysku C w poszukiwaniu błędów, ale nic to nie pomogło.

Bardzo proszę o pomoc, bo trudno mi teraz korzystać z laptopa, a jest mi bardzo potrzebny. Mam zbyt dużo różnych programów i ustawień, aby robić reinstalację. Zresztą płyta już pewnie do niczego się nie nadaje, bo w moim zawilgoconym mieszkaniu nie żyją zbyt długo.

@Edycja:

Problem ustąpił samoistnie, mam nadzieję, że nie powróci.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...