Skocz do zawartości

nie można uruchomić Windows Live Mail + błędy w dzienniku systemu.


shogi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na komputerze PC z systemem Windows 10 Pro x64 zainstalowana poczta Windows Live Mail.

Od kilku tygodni mam problem z uruchamianiem poczty. Po kliknięciu na ikonę poczty po chwili ukazuje się komunikat: "Nie można uruchomić..." uruchamiam naprawę poczty i problem znika. Po 2-3 dniach to samo. Przeglądając Dzienniki systemu - Aplikacja, zauważyłem dużo błędów między innymi;

"Nazwa aplikacji powodującej błąd: igfxHK.exe, wersja: 6.15.10.4331, sygnatura czasowa: 0x564cc83e
Nazwa modułu powodującego błąd: igfxHK.exe, wersja: 6.15.10.4331, sygnatura czasowa: 0x564cc83e..."

Szukając sposobu na rozwiązanie problemu trafiłem na stronę w internecie gdzie przypisane to zostało zainfekowaniu komputera. Przeskanowałem go więc Kasperskym IS2016pl (nic nie wykrył) następnie uruchomiłem w trybie admin. funkcję chkdsk /F i po niej sfc /scannow. Poczta na razie działa ale nie mam pewności co do infekcji no i te błędy w Dzienniku systemu - Aplikacja.

Załączam scan z GMER-a i FRST-a

Jeżeli mam załączyć dziennik zdarzeń to z jakim rozszerzeniem?

Proszę o pomoc.

Shortcut.txt

FRST.txt

Addition.txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...