Skocz do zawartości

Karta dźwiękowa nie do wykrycia?


Seledin

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Od kilku dni pojawił mi się następujący problem:

 

Używam karty dźwiękowej Esi Maya 44 PCI od kilku lat, nigdy nie miałem z nią żadnych problemów, jednak od kilku dni pojawił się problem, mianowicie:

 

Karta nie figuruje ani w menedżerze urządzeń, ani w systemie, mimo, że jest podpięta do komputera. Próba przeinstalowania oprogramowania i sterowników niestety nie działa - sterowniki są widoczne w zainstalowanych programach, ale nie ma ich w systemie (menedżer urządzeń). Próbowałem czyścić komputer, niestety, nic nie pomaga. Mam dziwne wrażenie, że ostatnimi czasy komputer zaczął się dziwnie zachowywać, jakby dostał jakiejś infekcji.

 

Czy mogę prosić o pomoc?

 

Załączam obowiązkowe raporty.

 

Serdecznie pozdrawiam.

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Karta nie figuruje ani w menedżerze urządzeń, ani w systemie, mimo, że jest podpięta do komputera.

Brak związku z infekcją, a jedyne co ewentualnie kojarzy mi się z blokadą instalacji od strony software, to zbyt przedsiębiorczy Comodo Internet Security, ale on był instalowany dopiero wczoraj, a problem jest "od kilku dni". Temat przesuwam na diagnostykę do działu Hardware.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...