Skocz do zawartości

Czarny ekran po odinstalowaniu sterowników karty graficznej


sebulek

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie, miałem problem z poprawną aktualizacją systemu, wywalało mi ciągle błąd z niepowodzeniem na aktualizacji karty graficznej intela (tej od procesora) i jeszcze tam z czymś, więc pomyślałem, że odinstaluje te najnowsze aktualizacje. Usunąłem wszystko to co się wgrało od 2016-07-30 i później, ale trochę się rozpędziłem i usunąłem też sterownik grafiki intela (hd 4600) i oczywiście wywaliło czarny ekran. Zostawiłem to tak na jakiś czas, no ale nic się nie zmieniło, więc wyłączyłem komputer. Po ponownym włączeniu jeszcze przed logowaniem wyskoczył czarny ekran z myszką. Stawiam że chodzi tutaj o kartę graficzną, więc moje pytanie brzmi, jak zainstaować ponownie te sterowniki? Ewentualnie jak przywrócić system do stanu z przed kilku godzin/dni (widziałem, że jakieś punkty się tworzyły).

System: Windows 7 64b

Czego próbowałem:

- odpalić menadżer zadań

- trybu awaryjnego (też czarny ekran z myszką)

- automatycznego naprawiania i przywracania systemu* (f8 + napraw)

- wgrałem system na pendrivera i z jego poziomu wybierałem naprawianie i przywracanie*

 

* nie wykrywało mi systemu

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dodam jeszcze, że instalkę sterownika mam na jednej z partycji windowsa oraz obok mam linuxa (na którym właśnie sobie siedzę), mam też w razie czego drugiego lapka z windowsem.

Dzisiaj próbowałem jeszcze właśnie odpalić instalkę tego sterownika do karty graficznej przez wiersz poleceń, ale to potrzebuje jakiegoś podsystemu do obsługi, może da się jakoś ten podsystem "wgrać" tak jakby chociażby program FRST?

 

@EDIT

Odpaliłem płytkę z windowsem 32b i tam już instalka sterownika się uruchamia, ale próbuje instalować nie na dysku systemowym, gdyby tak udało się wymusić miejsce, gdzie ma się ten sterownik zainstalować...

post-10168-0-62760000-1470348060_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza

Chciałem już formata robić, ale po wyjęciu dwóch dysków i odpaleniu winre, nagle wykryło system i mogłem go przywrócić tak że teraz już mi działa. Pewnie przez tego linuxa obok i gruba, nie mógł mi wykryć windowsa. Teraz mam inny problem, przez który powstał właśnie ten problem, ale to już w oddzielnym wątku. Ten temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...