Skocz do zawartości

Problem ze stabilnością sieci.


mkkj

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam, mam problem ze stabilnością sieci.

Podejrzewam, że problem leży gdzieś w komputerze. (SIEĆ WIFI)

(Pewność nabrałem, kiedy równocześnie z dziewczyną graliśmy w League of Legends na dwóch komputerach, obu podłączonych do jednej sieci - skoki pingu występowały na moim komputerze).

Zanim zdecydowałem się napisać na forum próbowałem samemu zdiagnozować problem lub od razu go usunąć - skany kilkoma programami antywirusowymi, czyszczenie rejestru, usuwanie zbędnych programów etc.

Ale problem nadal występuje. Przy robieniu testu na pingtest.com wynik jest jednoznaczny - połączenie powinno być stabilne! Pole packet loss zgodnie - przy kilku serwerach w Polsce/bliskiej okolicy - wynosi 0%.

Na stronie twórców gry jest narzędzie, które można wykorzystać do sprawdzenia jakości połączenia w trakcie gry, tutaj wynik nie jest już taki ładny... (screen w załączniku)

Z kolei znowuż jak sprawdzałem połączenie na linii komputer - router, widziałem jakiś skok, nie znam się, ale nie wygląda tak jak wyglądać powinno. (screen w załączniku)

Zrobiłem też test netlogiem, który również załączam w poście.

 

ITSI - http://n2.netalyzr.icsi.berkeley.edu/summary/id=36a470be-3110-4450cb9c-fe38-4be0-b175

 

Problem występuje nie tylko w tej grze. Widoczne jest to również chociażby w CS:GO.

Naprawdę, nie wiem jaki może to być problem i mam nadzieję, że otrzymam tu profesjonalną pomoc. :)

 

EDIT: Dołaczone logi, testy etc... wszystko co potrzebne i nie było na początku.

post-17991-0-69710000-1467916073_thumb.png

post-17991-0-13390000-1467916074_thumb.png

net-log.txt

Shortcut.txt

Addition.txt

FRST.txt

gmer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...