Skocz do zawartości

FireFox się zaktualizował, dodatki nie działają i nie ładuje stron


broneq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wczoraj pojawił się komunikat o możliwości oczyszczenia FF. Nie skorzystałem z niego, bo oznacza to wyłączenie i usunięcie dodatków.

Dziś po odpaleniu komputera nie działają dodatki (w zakładce dodatki przy każdym jest na czerwono komunikat, że dodatek nie mógł zostać zweryfikowany i został wyłączony.

Ponad to wiele stron się nie ładuje i pojawia się komunikat  "połączenie nie jest bezpieczne" (np youtube).

Proszę o pomoc. W załączniku obowiązkowe logi oraz mam zrobionego printscreen z tym komunikatem z FF ale nie mogę go dołączyć.

Pozdrawiam serdecznie!

 

PS Ponieważ ostatnio płyta główne mojego laptopa wyzionęła ducha to przełożyłem mózg (dysk) z laptopa do starego (wolnego) blaszaka. Dlatego o ile jest to możliwe bardzo proszę o ewentualne wskazówki jak mogę maksymalnie odciążyć system ze wszystkiego co "laptopowe", żeby nieco przyspieszyć mojego blaszaka.

GMER.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Addition.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dziś po odpaleniu komputera nie działają dodatki (w zakładce dodatki przy każdym jest na czerwono komunikat, że dodatek nie mógł zostać zweryfikowany i został wyłączony.

Ponad to wiele stron się nie ładuje i pojawia się komunikat "połączenie nie jest bezpieczne" (np youtube).

Problemem jest przestawiona data komputera:

 

Uruchomiony przez user (administrator) LAPTOP (01-01-2006 11:31:39)

 

Należy skorygować datę. Po korekcie daty i tak Cię czeka reinstalacja wszystkich dodatków Firefox. Znam to z autopsji. Po przestawieniu daty dodatki Firefox uzyskują stan "bez podpisu cyfrowego". Po korekcie daty nie regenerują się już i trzeba je przeinstalować.

 

Po poprawieniu daty zrób nowe raporty FRST (wystarczy FRST.txt + Addition.txt).

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Zmiana daty pomogła, a nie zwróciłem na to uwagi, bo załączałem komputer jakoś koło północy i godzina mniej więcej się zgadzała, a pewnie jak na płycie w moim blaszaku padła bateryjka to mi startuje z północy 1.1.06. Także muszę baterje na płycie wymienić.

Czy poza tym w skanach jest coś co wymaga naprawy, zmiany, poprawy?

Pozdrawiam i jak zwykle bardzo dziękuję za pomoc!

Kamil "broneq"

 

PS Oczywiście dołączam wymagane logi z FRST.

Addition.txt

FRST.txt

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...