Skocz do zawartości

zawieszanie win 10/7


FilipG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, borykam sie z nietypowym problemem. system co jakis czas przestaje odpowiadac. nie zawiesza sie dokumentnie tylko jakby dysk przestaje pracowac (nie swieci sie czerwona lampka). mialem win 7 i dzialo sie to samo wiec zainstalowalem 10 (na 7-ce. nie od 0). stawialem na dysk na poczatku ale zadne programy nie pokazuja uszkodzen. sprawdzanie dysku pomaga na krotko. na 7-ce pokazywal mi problem z atrybutami.(czasami tak sie zawieszal ze wylaczalem z zasilania zeby odpalic wiec to moze byc przyczyna). zmienilem wczesniej plyte glowna z gigabyte na msi. problem ze sterownikami? w dzienniku systemu pokazuja mi sie co jakis czas komunikaty "Upłynął limit czasu (30000 ms) podczas oczekiwania na połączenie się z usługą Usługa raportowania błędów systemu Windows." "Urządzenie \Device\Harddisk0\DR0 nie jest jeszcze przygotowane do dostępu."  ostatnio pokazal mi sie BSOD podczas gry w wiedzmina 3 z komunikatem memory_managment wiec zamienilem ram z 2 komputera. nic sie nie zmienilo. robilem skany avastem bitdefenderem antimalwarem. ten ostatni wykryl pare plikow w starym win 7.

 

 

specyfikacja

amd fx 6300

r9 280x

12 gb ram

msi 970a-g43 (wczesniej GA-78LMT-USB3)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...