Skocz do zawartości

blokada klawiatury laptop


Janko

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

do biosu nie mam problemu problem jest w windows , jak czasem maly (teraz to mi obojetne) wali w klawiature to czasem w word leca literki doputy nie zatrzymam czyli np stuka tymi malymi roczkami i nagle mmmmmmmmmmm.... a nie trzyma dloni na m tylko tak samoczynnie ono leci cala strone , stuknie w innym miejscu to innna literka np kkkkkkkkk... leci mimo ze dlonie ma zabrane z klawiatury

 

teraz po opcji f8 napraw komputer dzialaja wybiorczo klawisze , zastanawiam sie czy maly tam sliny nie upuscil bo 9 miesieczne dzieci tak z radosci maja i jakies zwarcie robi , da sie jakos ta klawiature wyjac wyczyscic lub tym podobne

 

edit

 

nie dzialaja strzalki na obu klawiaturach (ten model to 17 ma dodatkow klawie num) spacja nie dizla

Odnośnik do komentarza

Wiesz, w zasadzie to nie wiem jak mam ci pomóc, przecież instrukcji użycia laptopa cytował nie będę, a już tym bardziej nie będę tłumaczył jak powinieneś swoje dziecko uczyć obchodzić się z tym delikatnym przecież sprzętem, skoro pozwalasz walić maluchowi w klawisze laptopa myśląc pewnie że jest pancerny to chyba tłumaczyć tego nie trzeba. Jesteś dorosły masz dzieci, więc chyba wiesz co czynisz, zatem musisz wybrać: albo dasz go dzieciakom do zabawy niech go wykończą całkiem albo będziesz go używał ze zgodnym przeznaczeniem. Mam propozycję, zakup tanią klawiaturę i niech sobie dzieciak po niej poskacze gdy ty tymczasem będziesz się cieszył sprawnym lapkiem. :P

Odnośnik do komentarza
czy jest jakis skrot klawiatury by wylaczyc klawiature ?
z tego co wiem nie ma ma, ale możesz jeśli wbudowana nie działa lub ma defekt (po uderzeniowy :P ) podłączyć jak pisałem jakąś najprostszą pod usb. Edytowane przez picasso
3.04.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...