Skocz do zawartości

Wysoki Ping w grze


AideN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z pingiem w CS GO na polskich serwerach społeczności wszystko jest ok ping w granicach 40ms, zaś na serwerach Valve (mm, dm itp) ping szaleje od 200 do 800ms, dziwne jest to że zdarza się że np. przez godzine jest w porządku(60ms) Mam dostęp do internetu LTE t-mobile, problem występuję przy połączeniu wifi jak i Ethernet z modemem,przy połączeniu wifi z inna sięcią(lokalny dostawca) problem nie ustępuje. Na speed testach ping zawsze jest dobry. Przegrzebałem internet próbowałem różnych metod naprawy tego, (wyłączanie zapor, skanowanie anty robakowe itp.) nic nie przyniosło żądanych rezultatów. Dołączam skany z Natalyzr, Net-log i FRST. 

 

 

NETALYZR


 

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

 

net-log.txt

FRST_26-03-2016_10-01-00.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

 Odinstaluj SafeFinder przez dodaj/usuń programy.

 

 

W systemie jest uszkodzony antywirus mcAffe. Jak go usuwałeś? Na pewno nie przez dodaj/usuń programy. Usługi dalej działają, a program nie jest na liscie zainstalowanych programów. Wypadałoby usunąć go kompletnie. 

 

Generalnie problem z pingiem nie jest spowodowany przez Twój system. Co do kosmetyki: załóż temat w Platformy klienckie microsoftu windows 10. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...