Skocz do zawartości

Problem z logowaniem, windowsem i wirusami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem z Windows-em 8.1.

Po skanowaniu komputera programami Malwarebytes anti-malware, spyhunter i odinstalowaniu paru programów takich jak: safefinder, pricefountain, search pile, searchinterneat-a.akamaihd.net.

Po ponownym uruchomieniu komputera na prośbę malwarebytes niestety stwierdzam że jest problem z uruchomieniem się Windowsa, problem z zalogowaniem na konto z hasłem.

Dopiero po zrobieniu wszystkiego co było opisane w Diagnostyka infekcji na niestartujących Windows, udało mi się zrobić log z programu FRST, dodatkowo dorzucam fotki z czcionkami jaki pokazują sie podczas logowania.

 

Czy jest szansa żeby odzyskać dane i Windowsa?

Proszę o wsparcie i wyrozumiałość :)

 

 

Zgodnie z sugestią użytkownika Rucek. Spróbowałem zrobić logi z programu GMER i FRST ale niestety powstał tylko jeden log który został umieszczony, mogę wrzucić aktualny log z FRST ( sadze ze to nic nie zmienia )

 

W w/w artykule jest napisane:

 

5. Pozostaw wszystkie opcje w stanie domyślnym i klik w Skanuj (Scan). Skanowanie w normalnych warunkach nie zabiera więcej niż minutę. Ukończenie skanowania jest notowane odpowiednim komunikatem. Wynikowo powstaje log o nazwie FRST.txt w tym samym miejscu z którego uruchomiono narzędzie FRST.exe, czyli na pendrive. Log ten należy nam przedstawić na forum.

Niestety program GMER nie działa, tak samo jak Szukanie w rejestrze (FRST)

FRST.txt

post-11731-0-73170000-1456904588_thumb.jpg

post-11731-0-19650000-1456904591_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

O ile problem nadal aktualny:

 

Po ponownym uruchomieniu komputera na prośbę malwarebytes niestety stwierdzam że jest problem z uruchomieniem się Windowsa, problem z zalogowaniem na konto z hasłem.

 

Dopiero po zrobieniu wszystkiego co było opisane w Diagnostyka infekcji na niestartujących Windows, udało mi się zrobić log z programu FRST, dodatkowo dorzucam fotki z czcionkami jaki pokazują sie podczas logowania.

W podanym raporcie FRST zrobionym spod RE nie ma żadnych wskazówek co może być nie tak i co produkuje ten ekran logowania z uszkodzonymi fontami. Albo jest to uszkodzenie rejestru, albo element nie skanowany przez FRST.

 

1. Jeśli chodzi o analitykę problemu, dostarcz folder C:\FRST\Hives spakowany do ZIP.

 

2. Jeśli chodzi o rozwiązanie problemu, przy braku danych zostaje mi polecić użycie opcji Odśwież komputer dostępnej z poziomu RE.

 

 

PS. Na przyszłość: został zaistalowany program SpyHunter - to skaner którego należy mocno unikać.

Edytowane przez picasso
Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...