Skocz do zawartości

Załadowanie złych sterownikow z MHDD na seagate st9500325as


Mario514833

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tak. Podpinam terminal, łącze się z dyskiem, odkręcam śróbki, odizolowuje głowice, włączam zasilanie(silnik rusza z tym że przez chwilę słychać też ciche cykanie dysku) dokręcam śrubki, ctrl+z, wyświetla F3 T> przechodze na poziom drugi  /2, a następnie  z, i wyświetla LED:000000CC FAddr:00255105 :(

Jeszcze jedno. Kiedy podaje komendę, w trakcie wydawania przez dysk dźwięku, którego nagranie Ci wysłałem, pojawia mi się taki komunikat: 

 
LED:000000CE FAddr:002851FF
 
Młotkiem go? ;)
Odnośnik do komentarza

Oh, ja wcale nie myslalem o miejscowych specach. Przecież takich "laboratoriow" w Polsce jest kilka. Owszem, reklamuje sie wielu, ale wiekszosc dziala na zasadach umowy partnerskiej z tymi nielicznymi ;-). Wertowałem HDdguru, ale jest tak jak mówilem, osobiście stawiam na strefe serwisowa. Bez programu i sprzętu typu Pc3k nie do zrobienia... przynajmniej wg mojej wiedzy na dzien dzisiejszy. Gdyby to byl jeszcze starszy dysk - to byloby prosciej....  tak jak Ci mowilem - diagnoza jest za free w wiekszosci labow. Ja bym z czystej ciekawosci podeslal. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...