Skocz do zawartości

Microsoft Visual C++ 2015 Instalacja nie powiodła się


zwirek2

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas instalacji  Microsoft Visual C++ 2015  Redistributable (x86) - 14.0.23026 wyskakuje błąd 0x80240017 (nieokreślony błąd) oraz komunikat "Instalacja nie powiodła się"

 

System Win7 32bit 

 

 

Kombinuje czytam  i nic mi nie wychodzi nie mam pojęcia w czym tkwi problem ,zaporę wyłączałem bo niby też ma jakiś wpływ ale nic to nie daje ,dajcie jakąś rade jeśli już ,a na pewno ktoś napotkał na ten problem 

PLIK Dziennika.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Właśnie nie mam zainstalowanego SP1 ,ponieważ mam Win7 Ultimate  ,a gdy chce SP1 zainstalować to wyskakuje komunikacik ,odnośnik do tej strony poniżej ,i martwi mnie bo nie wiem jak to rozumieć czy trzeba na nowo instalować system czy tylko po prostu doinstalować uaktualnienie z płyty Windows

 

http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/why-am-i-receiving-message-system-components-missing

 

 

Dzisiaj akurat znów nowa przypadłość bo znowu błąd 0x80190194 podczas automatycznej aktualizacji  Windows Live Essentials 2011 Win7 ,i stoi w miejscu koniec aktualizacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...