Skocz do zawartości

Problem z odtwarzaniem filmów


pk9191

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 
Od paru tygodni nie które filmy z youtube uruchamiaja sie po długim czasie (nawet do kilku minut) albo wcale , z kolei inne uruchamiaja się już po sekundzie w 1080p/60fps. Jaki może być tego powód zaczęło się to pare tygodni temu. Resetowałem router, czysciłem przeglądarki(pliki cookies,historia itp.), instalowałem inne i nadal to samo, co może być przyczyną tego problemu ?? 
czy może to mieć związek ze zmianą dostawcy internetu, bo w sumie te problemy zaczęly się od kiedy zmieniłem dostawce  ale sąsiad który ma tego samego dostawce nie ma takich problemów ?? i co wtedy w takiej sytuacji?? moga być blokowane jakieś porty czy coś przez dostawce??

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Mogę się mylić ale wydaje mi się że może to być kwestia samego Youtuba bo u mnie jest podobnie, szczególnie wieczorami czuć różnicę

rozumiem że youtube może czasami nie wyrabiać, ale to stało sie nagle odrazu po zmianie dostawcy, filmiki za nim wogóle odpali to sie ładuje nawet 3-5min w 480p , a o full hd moge zapomnieć, żadnego z tych filmów które się tak długo ładują o innych porach też się tak dzieje, dostawca może mi blokować jakieś porty albo coś ??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...