Skocz do zawartości

Liwona - program jest zainstalowany


xDiego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.


Mam problem. A mianowicie, nie mogę zainstalować programu Liwona Testy kat. B.


Program był już wcześniej zainstalowany, nie wiem jak się usunął, jeszcze wczoraj miałem go na komputerze, mniejsza o to.


Podczas próby ponownej instalacji wyskakuje mi ta informacja: "Program jest zainstalowany" - http://scr.hu/0tcy/o0cig


Na komputerze brak śladów plików tego programu. Nie wiem o co chodzi. 


Wydaje mi się, że ten program może działać tak, że jak się go już raz zainstaluje to potem nie można tego zrobić ponownie, aby nie dawać komuś tego programu. Według mnie to byłoby dziwne ze strony twórcy, nie ważne.


Prosiłbym o szybką pomoc bo za tydzień egzamin teoretyczny i wypadałoby się trochę pouczyć.  :)


Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Podobny temat już był na forum, też program nagle "zniknął", a próba ponownej instalacji zwróciła taki właśnie komunikat, więc może to jest jakiś automatyczny mechanizm programu po upłynięciu okresu próbnego. I ta sprawa kwalifikuje się do bezpośredniego kontaktu z supportem producenta.

 

Jedyne czego możesz spróbować, to użycie Przywracania systemu do czasu, gdy program jeszcze w systemie działał, chociaż wątpię czy to coś da, jeżeli powyższe objawy są związane z zabezpieczeniem triala.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...