Skocz do zawartości

Przestały się wyświetlać okładki na folderach z mp3


Hajasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Podobny temat był tu https://www.fixitpc.pl/topic/8022-obrazki-z-plikow-mp3-nie-wyswietlaja-sie-jako-miniatury-w-folderach/

U mnie wszystko działało ale przestało. Przypuszczam, że główny winowajca to pakiet kodeków ADVANCED Codecs dla Windows 5.6.5

który zainstalowałem bo nie mogłem odtworzyć jednego filmu. Okazało się, że plik z filmem był uszkodzony więc kodeki odinstalowałem

ale okazało się, że nie pokazuje mi miniatur w plikach video i mp3.

Wszystkie pliki mp3 mam otagowane programem MP3Tag tak, że w plikach wklejona jest okładka, która wyświetlała się na folderze z daną płytą.

Teraz to wygląda tak:

post-3086-0-91850000-1450296777.jpg

W folderze też zaszły zmiany bo nie widać tagów tylko nazwy plików (powinno widać pozostałe elementy czyli nr, album, wykonawca)

post-3086-0-44890000-1450296895_thumb.jpg

Próbowałem wszystkie procedury z powyższego tematu, czyszczenie dysku, sprawdzanie elementów folderów, usuwanie plików .db, czyszczenie TFC.

Nic nie pomogło. Nie jest to jakiś straszny problem ale podobały mi się okładki na folderach zamiast ikony pliku.

Czy ktoś wie co mogło spowodować tę zmianę ?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tak to wiem, że można i działa ale ja mam pliki otagowane a okładki są zapisane w plikach i dokładnie tak samo to wyglądało u mnie przed tą "awarią"

Znalazłem podobny temat tyle, że dotyczy plików wideo, które u mnie też nie pokazują miniatur https://www.fixitpc.pl/topic/6232-miniatury-plikow-video/

i chyba rozchodzi się o jakąś poważniejszą rozgrywkę z rejestrem aby to naprawić.

 

Edit: Spróbowałem na próbę ponownie zainstalować ADVANCED Codecs dla Windows 5.6.5 i co się okazało, że miniatury na plikach wideo się pojawiły i okładki na folderach z mp3 też <_<

        Co prawda nadal się nie pokazują szczegóły plików mp3 ale już jakiś postęp jest.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...