Skocz do zawartości

Problem z internetem i gg


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 2 glowne problemy. 1 jest taki iz internet dziala nie tak jak powinien czyli po wlaczeniu dziala poprawnie a po jakims czasie uzytkowania sporo zwalnia. Nie otwieraja sie podstawowe strony typu interia ( wyskakuje komunikat iz nie odnaleziono serwera z prosba o sprawdzenie ustawien) ostatnio nawet strona google.pl nie zostala odnaleziona ( firefox stwierdzil ze podana strona nie istnieje). 2 problem jest z gg. Po zainstalowaniu dziala jakis okres potem wyskakuje blad ( prosba o wysylke info na serwer ) a potem juz sie nie wlacza jednak po zmianie pliku flash.ocx na jakot.ocx i na odwrot oraz po usunieciu konta i zalozeniu go na nowo gg znow dziala poprawnie jakis czas. Uciazliwym jednak staje sie zmienianie tego pliku srednio raz na tydzien. W zalacznikach podaje obowiazkowe logi jak i log z programu combofix poniewaz doradzono mi ten program i stad wiem o tym forum. Mam nadzieje iz jasno wyrazilam problem. Nie znam sie zbytnio na systemach stad prosze bardzo o pomoc. Posiadam Windowsa 7 ( 64 bit).

Attach.txt

DDS.txt

log.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Cóż, nie widzę nic podejrzanego czy związanego jawnie z infekcją. ComboFix niestety użyty niepotrzebnie (wystarczyło uruchomić tylko DDS = od tego samego autora i ma podobny algorytm obliczeniowy, tylko że bez brudzenia komputera). Odinstaluj go według prawideł, klawisz z flagą Windows + R i wklej polecenie:

 

c:\users\Carol\Desktop\Programy\ComboFix.exe /uninstall

 

Odinstaluj śmiecia sponsoringowego DAEMON Tools Toolbar (nieuważna instalacja emulatora napędów), przy okazji możesz się pozbyć i Winamp Toolbar.

 

1 jest taki iz internet dziala nie tak jak powinien czyli po wlaczeniu dziala poprawnie a po jakims czasie uzytkowania sporo zwalnia. Nie otwieraja sie podstawowe strony typu interia ( wyskakuje komunikat iz nie odnaleziono serwera z prosba o sprawdzenie ustawien) ostatnio nawet strona google.pl nie zostala odnaleziona ( firefox stwierdzil ze podana strona nie istnieje).

 

Sprawdź czy problemem jest AVG 2011. To również wygląda na dość świeży nabytek (a przynajmniej aktualizację komponentów), gdyż katalogi tego programu są oznaczone na tydzień wstecz.

 

Po zainstalowaniu dziala jakis okres potem wyskakuje blad ( prosba o wysylke info na serwer ) a potem juz sie nie wlacza jednak po zmianie pliku flash.ocx na jakot.ocx i na odwrot oraz po usunieciu konta i zalozeniu go na nowo gg znow dziala poprawnie jakis czas. Uciazliwym jednak staje sie zmienianie tego pliku srednio raz na tydzien.

 

Jaki rodzaj błędu? Usuwanie konta = masz na myśli profil lokalny na dysku? Ja i tak Ci zaproponuję wymianę tego zasobożernego koszmaru GG10 na leciutki przenośny program, który nie potrzebuje wtyczki Flash, bo nie renderuje chorych reklam, a przy tym ma kompleksową obsługą protokołu Gadu 8/10. W mojej opinii są dwa takie programy spełniające wymagania: WTW i Miranda. Na dodatek mają natywne wersje 64-bitowe. Opisy masz w wypracowaniu: Darmowe komunikatory. Poczytaj, oceń i zdecyduj czy warto się męczyć z tym potworem.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Co do AVG to jednyny moj antywirus wiec jesli sie go pozbede chyba bede za bardzo narazona :/

 

Mnie nie chodzi o to, by całkowicie się pozbywać antywirusa, tylko zdefiniować czy aktualnie posiadany tworzy ten szczególny problem (AV mogą generować sytuacje z kosmosu, a wystąpienia problemów to loteria konfiguracyjna). Jeśli tak by było, wtedy Cię nie zostawię przecież bez antywirusa i polecę jakiś darmowy zamiennik.

Odnośnik do komentarza

Avast mógłby być, pod warunkiem że system nie wróci do stanu niejako początkowego, czyli spowolnienia działalności sieciowej. Inne darmowe relatywnie lekkie antywirusy pod rozwagę:

 

Panda to inny gatunek niż pozostałe dwa. To antywirus działający w technice chmury, czyli skanowanie jest przeniesione na stronę serwerową.

Edytowane przez picasso
1.03.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...