Skocz do zawartości

Zawartość pendrive'a widoczna jako skrót


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was drodzy forumowicze.

Jestem tu nowy.

Chciałbym zwrócić się do Was o pomoc w "naprawie " pena, który po podpięciu do kompa widnieje prawidłowo - wymienny nośnik pamięci. Natomiast po kliknięciu i otwarciu jego zawartości znajduje się jeden skrót, przedstawiający tegoż pena. Natomiast pozostałe pliki i foldery tam się znajdujące są niestety dla mnie NIEOSIĄGALNE ;-(

W związku z tym trafiłem na to forum. 

Bardzo proszę o dokładne wytłumaczenie, co należy zrobić by uzyskać dostęp do "zamaskowanych" danych na w/w penie. Nadmieniam, iż mam taki sam przypadek na kolejnym penie. Oba należą do kumpla . . .

Mój sys oper. Win7 x64

W załącznikach podałem log (postępowałem zgodnie z Waszą instrukcją)

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Z logów wynika, że folder nie jest w żaden sposób ukryty, ma jedynie zmienioną nazwę na " " (nie jest to spacja, a jedynie znak tak wyglądający). Fakt, że go nie widzisz wynika pewnie z tego, że folder ma też zmienioną ikonę na taką bez żadnego obrazka.

 

Z podpiętym pendrivem spróbuj zmienić nazwę folderu używając wierszu polecenia. Jeżeli będzie miał inną literkę niż F: to zmień ją w komendzie na poprawną:

 

Start > w polu szukania wpisz cmd > z prawokliku Uruchom jako Administrator > wklej komendę i ENTER:

 

cd /D F:

 

A następnie:

 

ren " " "folder"

 

Sprawdź, czy folder wrócił na swoje miejsce (powinien mieć nazwę folder).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...