Skocz do zawartości

Microsoft Office - błąd instalacji


MaChO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę zainstalować MS Office. Miałem wcześniej wersję 2010 i nie uzywałem jej. W końcu ją włączyłem i automatycznie zaczęła się jakaś instalacja - ten sam błąd.

 

wwFRfa3.png

 

Stosowałem to co tu - a konkretnie ręczne usuwanie starego programu.

https://www.fixitpc.pl/topic/14100-office-2007-wyskakujace-okna-instalacyjne/

 

Niestety dalej bez skutku. Nie mam pojęcia co zrobić. Odwiedziłem różne fora, próbowałem różnych metod i nic.

 

 

//

 

Gdy próbuję instalować ten program na na pulpicie tworzą mi się dziwne rzeczy:

 

NivFN5Z.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Pakiet z google.

 

Jednak nawet jak instaluję oficjala z trialem to i tak jest to samo.

 

Wyjaśnienie jest takie: Jakiś czas temu miałem format. Dzisiaj potrzebowałem użyć MS Office World i po włączeniu programu uruchomił się jakiś konfigurator. Oczywiście coś chciał instalować ale nie mógł tego zrobić z racji błędu, który wyżej opisałem. Pominięcie tej instalacji wiąże się z zamknięciem programu.

 

Usunąłem program i wszystkie te pliki językowe i inne tak jak poradzili innej osobie w linku wyżej. Bez skutku. Przy każdej nowej próbie instalacji programu MS Office pojawia się błąd 1920 o braku uprawnień a przy tym jak już anuluję to - bo jestem zmuszony do tego z powodu błędu - to na pulpicie stworzył się ten syf (ss wyżej).

 

Zmieniałem uprawnienia w rejestrze i plikach - czyściłem rejestr i tak dalej. Bez skutku. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...