Skocz do zawartości

Jaki monitor z tunerem tv?


aneta12345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnosnie monitora chcialabym kupić do swojego laptopa, ponieważ w moim padl monitor a teraz sa monitory z wbudowanym tunerem telewizyjnym :) Czy moglibyscie mi doradzić jaki kupic i jakie powinien miec wejscia gdyż chcialabym go uzywać razem z komputerem oraz ogladac na mim telewizje?

A i czy ustawienia programow w moniotorze sa zapisywane czy nie??

Z góry dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A czy jesteś pewien, że to wina monitora?

 

W moim starym laptopie padł mostek północny 1 raz i 3 razy karta graficzna i też obrazu nie było a ekran był sprawny...

 

Laptop wydaje jakieś dźwięki z biosu ?? ( piski )

 

Jak tak to raczej nie wina tego monitora w lapku..

 

Najpierw może przetestuj na czyimś monitorze aby potem nie było że kupisz monitor i będziesz miał pretensję że "Nie Działa!!"

Odnośnik do komentarza
ja sie jeszcze zastanawiam czy podszedl by mi do kompa monitor Samsung SMP2270HD 21.5 cala jest tylko sto zlotych drozszy i ma wieksza rozdzielczosc ale nie wiem czy bedzie dobrze odbierał przy moim laptopie i karcie graficznej bo sie na tym nie znam

 

Tak. Twoja karta obsługuje tryb 1920x1080 (jak ten Samsung). Monitor ma również wejście tunera TV DVB-T (dla TV naziemnej - niedługo będzie funkcjonować tylko ten typ emisji. Analogowa znika.) oraz HDMI dla satelity (zobacz jakie masz wyjście dekodera TV SAT - czy jest HDMI).

 

EDYTA

 

Zwróć uwagę na odległość monitora od dekodera SAT. Połączenia HDMI są dosyć drogie i koszt kabla jest drastycznie zależny od długości.

Edytowane przez picasso
3.04.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autorki. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...