Skocz do zawartości
fix7

Tapatalk a forum fixitpc

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się dlaczego jeszcze nie jest forum dostępne przez aplikację Tapatalk? Jest to wygodna forma przeglądania forum przez telefon. Będzie kiedyś taka możliwość? ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat był już dyskutowany. W ciągu ponad 5 lat działania forum propozycję zgłosiły 2 osoby (licząc Ciebie), co odbieram jako wskaźnik niskiego zainteresowania. Tapatalk wymaga instalacji wtyczki na forum. Instalacje tego typu elementów obcych są tu prowadzone tylko jeśli jest to niezbędne / bardzo potrzebne i poparte dużym zainteresowaniem, by ograniczyć problemy z kompatybilnością, stabilnością i bezpieczeństwem.

 

Wersja IPB 4, do której za jakiś czas forum zostanie zaktualizowane (czekam na wydania poprawkowe likwidujące określone bugi), posiada natywny design responsywny, czyli automatyczne dostosowanie i optymalizację strony forum do urządzeń mobilnych. Ten system w dużej mierze wypiera Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W ciągu ponad 5 lat działania forum propozycję zgłosiły 2 osoby (licząc Ciebie), co odbieram jako wskaźnik niskiego zainteresowania.

 

w takim razie będę 3 ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Małe zainteresowanie jest być może wiele osób wie czym jest Tapatalk. Dla mnie ta forma przeglądania,pisania jest wygodniejsza nawet bardziej niż przez przeglądarkę w smartofnie.. Wersja mobilna nie jest tragiczna ale jednak ma swoje minusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...