Skocz do zawartości

Czemu WU windows 7 przy ręcznym ustawieniu usilnie ciągnie w10 ?!


T9K

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, czemu WU automatycznie(!) próbuje mi ściągać w10 (ściągnełem to już do obrazu przez MediaCreationToolx64 ale nie mam zamiaru już instalować tego) za każdym restartem komputera?!

 

Scr 1 - zaraz po starcie systemu

Scr 2 - kilkanaście sekund później....

Scr 4 - Moje ustawienia WU

 

Udało mi się nieelegancko "uziemić" zmianą nazwy GWX (te powiadomienie o windows 10 z zasobnika)  ale to chyba siedzi gdzie indziej i jest to problem bo często korzystam z internetu w sieci komórkowej, a tam transferowe limity...

 

28904435_schowek-2.png
28904436_schowek-3.png
28904437_schowek-4.png
28904438_schowek-5.png
28904439_schowek-6.png
 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ostatni obrazek.

Odznacz ptaszka "Uaktualnij do W10 Pro" a następnie PPM na tej aktualizacji - Ukryj.

Zobacz czy zadziała bo w tym przypadku mogą być ograniczenia możliwości zablokowania tej aktualizacji.

To może być problem z GWX również. Ja się pozbyłem tego via Autoruns - usunąłem wszystkie wpisy (chyba w Scheduled Tasts).

Ja też czekam aż sytuacja trochę się wyklaruje. W sierpniu podobno ma pojawić się SR1 do W10.

 

Wtedy kiedy się zdecydujesz na aktualizację - w WU klik na przywróć ukryte aktualizacje i ją zaznaczasz.

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...