Skocz do zawartości

Skype - Błąd "w magazynie brak miejsca..."


hgps

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

jak ściągnąłem aktualizacje skype tą 7.7. to po uruchomieniu wyskakuje mi błąd "w magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia". Przez ten błąd w ogóle nie mogę korzystać ze skypa

To problem nie tylko Twój, bo po tej aktualizacji bardzo wielu użytkowników ma ten sam problem ze Skype.

Wg mnie to Skype powinno zareagować i naprawić ten błąd w aktualizacji, ale nie mam pojęcia, czy tak się stanie.

 

Co do logów: nie jest zbyt czysto.

 

1) Użyj AdwCleaner. Najpierw kliknij na SZUKAJ (SCAN), a dopiero po zakończeniu skanowania, gdy uaktywni się przycisk USUŃ (CLEANING), to kliknij na niego. Pokaż raport z niego.

 

2) Zrób nowe logi FRST.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Ok, rozumiem. Czyli nie pozostaje nic innego jak ściągnąć starszą wersję skypa. Mam jeszcze problem tego typu że jak mam podłączoną nagrywarkę to komputer po uruchomieniu zawiesza się na 1 min +/- co chwilę, w ogóle nie da się z takiego komputera korzystać. Chyba że mam odłączoną to wszystko jest OK. W czym tkwi problem ? Zasilacz ? 

AdwCleanerR0.txt

AdwCleanerS0.txt

Shortcut.txt

Addition.txt

FRST.txt

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze problem tego typu że jak mam podłączoną nagrywarkę to komputer po uruchomieniu zawiesza się na 1 min +/- co chwilę, w ogóle nie da się z takiego komputera korzystać. Chyba że mam odłączoną to wszystko jest OK. W czym tkwi problem ? Zasilacz ?

Na to nie potrafię odpowiedzieć.

 

Kosmetyka:

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

HKU\S-1-5-21-790525478-1004336348-725345543-1004\...\Run: [] => [X]

Reg: reg delete "HKU\.DEFAULT\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f

Reg: reg delete "HKU\S-1-5-19\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f

Reg: reg delete "HKU\S-1-5-20\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f

GroupPolicy: Group Policy on Chrome detected <======= ATTENTION

CHR HKLM\SOFTWARE\Policies\Google: Policy restriction <======= ATTENTION

HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\AboutURLs,Tabs: "hxxp://www.google.com" <======= ATTENTION

Toolbar: HKU\S-1-5-21-790525478-1004336348-725345543-1004 -> No Name - {01E04581-4EEE-11D0-BFE9-00AA005B4383} -  No File

Toolbar: HKU\S-1-5-21-790525478-1004336348-725345543-1004 -> No Name - {0E5CBF21-D15F-11D0-8301-00AA005B4383} -  No File

 C:\WINDOWS\Minidump\*.dmp

C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\5fd2ca9d-b04a-4998-b7e8-2d30ebba8fbe

C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\Freecorder\FLVPlayer.lnk

C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\Freecorder\Freecorder Converter.lnk

C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\Freecorder\Freecorder Settings.lnk

C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\Freecorder\Freecorder Video History.lnk

C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\Freecorder\Uninstall Freecorder.lnk

EmptyTemp:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe

Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix.

 

jessi

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...