Skocz do zawartości

Jak permanentnie ukryć pasek zadań w Windows Vista?


Hasior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Pytanie przewijające się przez wiele for, bez konkretnego rezultatu, niestety... a zatem, czy istnieje możliwość permanentnego ukrycia, a może bardziej właściwe byłoby określenie "wyłączenia" paska zadań w Windowsie, nie zabijając oczywiście przy tym explorera? Nie chodzi mi tu o jakieś programy, które ukrywają pasek, pozostawiając jednocześnie puste pole na dole ekranu po maksymalizacji okien. Chodzi o ukrycie paska w taki sposób, by pozostałe okna, czy to explorera, czy też aplikacji zachowywały się tak, jak przy włączonej funkcji autoukrywania paska zadań, czyli by po maksymalizacji zajmowały powierzchnię od samej góry, do samego dołu ekranu. Próbowałem z rejestrem, lecz skutki marne. Pomoże Ktoś? :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Nie chodzi mi tu o jakieś programy, które ukrywają pasek, pozostawiając jednocześnie puste pole na dole ekranu po maksymalizacji okien. Chodzi o ukrycie paska w taki sposób, by pozostałe okna, czy to explorera, czy też aplikacji zachowywały się tak, jak przy włączonej funkcji autoukrywania paska zadań, czyli by po maksymalizacji zajmowały powierzchnię od samej góry, do samego dołu ekranu.

 

Znalazłam programik typu ukrywacz paska, który się tak zachowuje (okna się maksymalizują na całość): Taskbar Eliminator. CTRL+ALT+T wywołuje preferencje, gdzie możesz ustawić autostart z Windows. ALT+T przestawia widoczność oryginalnego paska zadań. To czego się nie da dociągnąć kompletnie do krawędzi: Menu Start otworzone przez klawisz z flagą Windows będzie o tyle wyżej o ile miejsce na Orb, ikony Pulpitu też się nie chcą przesunąć "na styk".

Edytowane przez picasso
24.05.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...