Skocz do zawartości

Spowolniony system, internet zwolnił, pojawiają się reklamy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

jestem nowy na forum, bo niestety potrzebuję pomocy z moim systemem (Windows 8.1, 64-bit)
Od około miesiąca mój komputer bardzo spowolnił, już podczas samego logowania do systemu, poprzez pracę na nim. Najgorsze jest to, że internet również przestał działać jak dotychczas. Według testów prędkości zamiast 14Mb/s na niecałe 1 Mb/s-3Mb/s, często przerywając połączenie z siecią. Lub w ogóle nie otwierając stron. Tylko na tym komputerze taka zmiana została zaobserwowana, mimo że inne urządzenia są podłączone pod tę samą sieć Wi-Fi. Z początku myślałem, że to wina chroma, bo wyskakuje mi znacznie więcej reklam mimo zainstalowanego adblockera, a jednak na IE to samo. Nie korzystam z innych. To w sumie wszystko w tym temacie. Poniżej załączyłem wymagane pliki.

Przy okazji zapytam jeszcze. Mam na komputerze plik filmu, który został usunięty. A mimo to widnieje cały czas, jako plik bez żadnego rozszerzenia ( po prostu Plik, a nie .avi/.mkv), i za ch*lerę nie można tego usunąć, bo dostaję komunikat, że pliku najprawdopodobniej  już nie ma i należy sprawdzić lokalizacje pliku i spróbować ponownie. I tak już od dłuższego czasu. Próbowałem usunąć plik programem Erease, niestety bezskutecznie. Może wiecie, czym skutecznie można było by to usunąć?

 

Mam nadzieję, że post został dodany poprawnie. Liczę na pomoc. 

 

Pozdrawiam!

 

Addition.txt

FRST.txt

gmer.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Od około miesiąca mój komputer bardzo spowolnił, już podczas samego logowania do systemu, poprzez pracę na nim. Najgorsze jest to, że internet również przestał działać jak dotychczas. Według testów prędkości zamiast 14Mb/s na niecałe 1 Mb/s-3Mb/s, często przerywając połączenie z siecią. Lub w ogóle nie otwierając stron. Tylko na tym komputerze taka zmiana została zaobserwowana, mimo że inne urządzenia są podłączone pod tę samą sieć Wi-Fi.

Nic tu nie wskazuje na problem infekcji jako przyczyny tych zachowań. Pierwszy podejrzany z raportów to Kaspersky Internet Security. Na próbę go odinstaluj i podaj czy są jakieś widoczne zmiany w systemie.

 

 

Z początku myślałem, że to wina chroma, bo wyskakuje mi znacznie więcej reklam mimo zainstalowanego adblockera

Jaki rodzaj reklam?

 

 

Przy okazji zapytam jeszcze. Mam na komputerze plik filmu, który został usunięty. A mimo to widnieje cały czas, jako plik bez żadnego rozszerzenia ( po prostu Plik, a nie .avi/.mkv), i za ch*lerę nie można tego usunąć, bo dostaję komunikat, że pliku najprawdopodobniej już nie ma i należy sprawdzić lokalizacje pliku i spróbować ponownie. I tak już od dłuższego czasu. Próbowałem usunąć plik programem Erease, niestety bezskutecznie. Może wiecie, czym skutecznie można było by to usunąć?

Podaj dokładną ścieżkę dostępu do tego wadliwego pliku.

Edytowane przez picasso
Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...