Skocz do zawartości

Co się stało z przyklejonym wątkiem?


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie dzięki poszukiwaniu tego wątku trafiłem tutaj. Był taki wspaniały przyklejony temat, prowadzony przez Picasso. Dotyczył prawie wszystkich możliwych rozszerzeń w multimediach. Czym otworzyć, wypalić, itp. Jeden z moich ulubionych. Na Searchengines dowiedziałem się, że został skasowany przez Picasso. Byłem tam od 7 lat, namiętnie czytający, choć kilka postów też popełniłem. Warto było tam być praktycznie tylko dla takich osób jak Picasso, na które zawsze można było liczyć. Ale cieszę, że Was odnalazłem... Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Oceniłam, że praca wymaga zbyt wielu korekt i nie będę jej udostępniać. Mogę za to stworzyć formę dokumentu i przesłać Ci na PW. Ale nie jestem w stanie tego zrobić od razu.

 

Nawiasem, tu nie stosuję "przyklejonych" jako metody, ze względu na ograniczenia tego systemu dla swobody tematycznej i ilości prac. Dla prac jest dedykowana sekcja Tutoriale - Artykuły.

Odnośnik do komentarza

Jestem autorem tematu i to ja najlepiej potrafię ocenić jego formę. Miałam dobry powód odklejając tamten temat. Wymaga poprawek. I coś to powinno dać do zrozumienia, że nie opublikowałam tego tutaj w sekcji Tutoriale. Przykleili, bo ktoś inny znalazł (i źle zrobił - ja doskonale wiedziałam że jest temat na forum i celowo go nie pokazałam), zarządzający nawet nie mieli pojęcia, że taki temat był i to tylko świadczy o zarządzających. Poza tym, nie udzieliłam zgody na przetrzymywanie moich prac, zostały przywrócone na siłę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...