Skocz do zawartości

XP SP3 - Autoruns i wpisy do kontrolnego sprawdzenia


ichito

Rekomendowane odpowiedzi

Do napisania skłoniły mnie spore ilości wpisów w Autoruns z adnotacją "File not found"...wiem, że przy pewnej ich części to normalne, ale na tym systemie jest ich wyjątkowo sporo i zastanawiam się, czy mają wpływ na jego działanie i zainstalowanych programów.

Szczerze powiedziawszy to nie w samym działaniu nie widzę nic podejrzanego - system normalnie i sprawnie się uruchamia, działa bez zająknięcia, programy również działają poprawnie...są jednak dwa "ale":

- Jedynym zauważonym zgrzytem są gdzieś zaszyte pozostałości po Baidu AV, co skutkuje wykrywaniem ich przez instalatory niektórych zabezpieczeń...to nieco wkurzające, bo szukałem w różnych miejscach i nie znalazłem niczego po tym AV, co wiedziałbym że mogę bezpiecznie usunąć :)

- Drugim zastanawiającym zachowaniem jest komunikat, który czasem dostaję przy instalacji głównie programów zabezpieczających, że nie mam uprawnień do zainstalowania programu...ostatnio było tak jakiś czas temu przy GeSWall, a ponieważ to nie była pierwsza jego instalacja tym bardziej byłem zaskoczony.

 

Poniżej logi...logu z Autoruns nie mogę zapisać jako txt, więc nie dam rady go załączyć...

-------------------

edit:

udałomi się zapisać log Autoruns w postaci pliku txt.

 

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Autoruns log.txt

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...