Skocz do zawartości

Path Scanner - System.OutOfMemoryException


Makinero

Rekomendowane odpowiedzi

Path Scanner - System.OutOfMemoryException

 

Potrzebuję 64-bitową wersję Path Scanner

Dużo plików = duża lista = Brak Pamięci (32-bit MAX 2 GB)

 

 

Bug występuje gdy probuję skanowac partycję C

Nie mogę więc załadowac wyników...

Czy da się to rozwiązać czy raczej nie ma takiej możliwości?

 

 

Win 7 64-bit 10GB RAM

 

 

 

 

************** Tekst wyjątku **************
System.OutOfMemoryException: Zgłoszono wyjątek typu 'System.OutOfMemoryException'.
   w System.Windows.Forms.ListView.CompareFunc(IntPtr lparam1, IntPtr lparam2, IntPtr lparamSort)
   w System.Windows.Forms.UnsafeNativeMethods.CallWindowProc(IntPtr wndProc, IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wParam, IntPtr lParam)
   w System.Windows.Forms.NativeWindow.DefWndProc(Message& m)
   w System.Windows.Forms.Control.DefWndProc(Message& m)
   w System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
   w System.Windows.Forms.ListView.WndProc(Message& m)
   w System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
   w System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
   w System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

 

 

Już zgłosiłem ten błąd DAWNO TEMU do pomocy technicznej.

Nie odpisali...

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Hmm... jak mamy Ci pomóc? Z Twojego opisu i zrzutu ekranu wygląda to na problem z zarządzaniem pamięcią aplikacji i w zasadzie bez poprawienia samej aplikacji nie bardzo jest co z tym począć. Nie jesteśmy autorami programu, nie mamy kodu, ale na podstawie analizy zrzutu pamięci być może uda się znaleźć sam problem i nie jest wykluczone, że da się to 'jakoś' naprawić, albo przynajmniej dodać jakieś wskazówki, które mógłbyś przekazać producentowi. Jednak sam zobacz ile informacji nam podałeś - czy sądzisz, że na tej podstawie jesteśmy w stanie cokolwiek sensownego wywnioskować i zasugerować?

 

Czego od nas oczekujesz?

 

m.

Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że nie korzystam z takich narzędzi i nie bardzo jestem w stanie pomóc w doborze alternatywnego rozwiązania. Może załóż wątek w dziale Software w stylu 'Szukam alternatywy dla Path Scanner', bo z Twojego tematu oraz pierwszej wypowiedzi wynika, że szukasz pomocy odnośnie błędnego działania konkretnego programu, a nie alternatywnego narzędzia. Jeśli natomiast szukasz dalej pomocy przy tym konkretnym programie, to dostarcz zrzut, o który prosiłem wcześniej, a być może coś się uda z tym począć. Jeśli obawiasz się o dostęp do wrażliwych danych, to link do pliku możesz mi udostępnić via PM.

 

m.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...