Skocz do zawartości

Problem z komputerem.


n0F3AR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Win 7 problem polega w tym iż często wyskakują mi różne bluescreen'y oraz posiadam neostradę około 5mb i są problemy z pingami strasznie skaczą czasami są tak duże że muszę zresetować ruter i sytuacja się stabilizuje proszę o pomoc te ciągłe resety komputera to jakaś paranoja.Również pojawia się problem z dziwnymi spadkami fps np. w cs go gdy na świeżo od pale komputer fps są w granicach 80-100 ale gdy coś porobię w internecie i od pale cs go fps są w granicach 30-60 wtedy resetuje komputer i od razu odpalam grę ale najlepsze jest to że nie zawsze się to dzieje to samo z bluescreen'ami czasmi 10 razy na dzień a czasem brak.

 

Link do pobrania Minidump: http://speedy.sh/BEWq5/Minidump.rar

post-15281-0-78490000-1425731326_thumb.png

post-15281-0-64570000-1425731335_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie rozśmieszaj mnie bo dostanę zajadów.

 

Jeżeli:

- wykonałeś bezmyślne OC (o 25% zwiększona szyna bez zmian napięć zasilających z wszelkimi konsekwencjami typu taktowanie RAM).

- chłodzenie procka prawdopodobnie boxowe i brak dodatkowego budy (nic o tym nie wiadomo)

- nie zainstalowałeś SP1

- masz w systemie i pewnie użyte Advanced System Care

- masz zainstalowany Slim Drivers (ha ha ha)

- napisz jeszcze, że użyłeś SunriseSeven

- pewnie nie używasz IE i nie jest zaktualizowany do wersji 11

 

to dziwię się, że to urządzenie jeszcze działa. Brawo :lol:

Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeszcze mało wiesz bo z 2.6 zwiększyłem na tyle aby standardowe napięcia dawały rade przy większym OC nie wytrzymywał testu procek,zajadów mogę dostać od twojej wypowiedzi i możesz sobie darować bo szukam kogoś kto chce pomóc a nie pokazywać jaki to nie jest i czego on nie wie żegnam pana.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę nie potrafisz wywnioskować z tego co napisał Wieslaw, co masz zrobić?

1. Reset BIOSu do ustawień domyślnych.
2. Aktualizacja IE do wersji 11.
3. Zainstalowani Service Pack 1.
4. Jakie masz chłodzenie, boxowe (od producenta) czy wymieniałeś na lepsze? Jak tak to na jakie?

Zrób to, a dostaniesz cokolwiek co może podejść pod pomoc/poradę. Taki bonus-tip > Nie traktuj krytyki jako offa w twoją stronę, trochę cierpliwości i spokojnego wysłuchania co bardziej doświadczona od Ciebie osoba ma Ci do przekazania.

Już nawet nie wspomnę o fakcie, że dziwię się że Ci w ogóle Global Offensive poszedł z taką płynnością na tym złomie, oczywiście bez obrazy. :v

Odnośnik do komentarza

Nawet jak masz lewy, to wypada znaleźć jakąś porządną lewą wersję, w której chociaż Win Update normalnie działa. Anyway poszukaj na forach microsoftu, dużo ludzi nawet na oryginałkach ma problemy z SP1. Trzeba wyłączać jakieś pakiety systemowe i inne duperele. To nie powinno zająć dłużej niż wejście w "msconfig" i wyłączenie paru rzeczy.

Nawet jak temperatury są normalne to do OC trzeba się zabrać profesjonalnie, sprawdzając z głową wszystko co może być w przyszłości problemem dla sprzętu. Dopóki nie rozwiąże się któryś z twoich problemów to niech ten BIOS zostanie na default.

Odnośnik do komentarza

Dobra pobrałem wszystkie aktualizacje z Win Update wcześniej musiałem pobrać jakaś nowszą wersje Win Update i wszystko ładnie się zainstalowało teraz pobieram SP1,co do tej neostrady kolega który na przeciwko mieszka też ją ma ale ma dużo niższe pingi i nie ma skoków nie wiem o co chodzi.

 

Ok SP1 zainstalowany.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...