Skocz do zawartości

Lagi- LTE z Plusa


Kuhli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kiedyś mi pomogliście usunąć "sality" z mojej puszki więc pisze ponownie. :thumbsup:

 

Aktualnie mam problem z lagami. Gdy zaczyna się coś dziać (gry online) to tracę połączenie i dopiero po 30s-1min znów mogę grać (wtedy znów płynnie). 

 

Internet bezprzewodowy LTE z Plusa- na paluchu w gnieździe usb.

 

Sprzętowo raczej bym to udźwignął bo gry cięższe niż LoL śmigały bez problemu.

 

Wczoraj odkurzyłem wszystkie zakamarki i jest lekko lepiej ale to wciąż nie to.

 

Niestety nie znam się na komputerach więc proszę o pomoc. W załączniku dodaję net-log'a.

 

 

Edit. A może to przez zainfekowanie systemu?

net-log.txt

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Problem ciągle występuje. Gdy gram z innymi ludźmi moja postać przestaje reagować. Najdziwniejsze jak dla mnie jest to, że cała reszta działa płynnie- inne postacie kierowane przez użytkowników normalnie grają a ja to widzę lec nie mogę się ruszyć czy też wysłać wiadomości na czacie.

 

Nie mam pomysłu co to może być. Wykluczyłem przegrzewanie procka i i innych podzespołów.

 

Czy ktoś ma jakieś pomysły? Dodaję loga z CrystalDisk..moze się przyda..

Nowy Dokument tekstowy.txt

Odnośnik do komentarza

Sam problem wskazuje na problem z uploadem i wychodzeniem pakietów, a dokladniej - Twoje pakiety nie dochodza do serwera, podczas gdy te z serwera do Ciebie docieraja. 

Co do przyczyn to nie dajesz tutaj pola manewru. Sytuację utrudnia fakt, że to może być problem po stronie dostawcy... choć wcale nie musi. Załóż temat w dziale pomocy doraźnej. Wykluczy się problem malware. 

Testowałeś samo łącze na innym kompie? 

Edit:

Co Ci da przeniesienie tematu skoro nie załączyłeś logów? 

 

Z takich rad na szybko - zawsze uważam, że dobrym sposobem na sprawdzenie czy przyczyna leży w systemie czy po stronie dostawcy jest wypróbowanie jakiegoś linuxa z pena. W kontekście gry to trochę komplikuje sprawę, ale możesz albo sprobowac innej gierki albo wypróbować aplikacji: Wine. To całkiem dobry sposób, a na forum było kilka przypadków jak autorzy podobnych tematów grzebali w systemie, trwonili czas nie tylko swój, ale i tych, ktorzy pomagali, żeby okazało się, że w systemie jest wszystko okej, a problem leżał gdzie indziej. 

No i tu pojawia się pytanie - czy inne gry na Twoim windowsie wykazują podobne objawy co ta wspomniana? 

Edytowane przez Groszexxx
Odnośnik do komentarza

Problem okalał się bardziej prozaiczny niż się wydawało. Prawdopodobnie winowajcą był uszkodzony port USB w którym była wtyczka. Gdyby problem wrócił w nowym gnieździe to dam znać.

Dziękuję za pomoc! : )

 

EDIT:

Problem nagminnie powraca. Kieruję się do działu pomocy doraźnej zgodnie z zaleceniem kol. Groszexxx.

 

TEMAT DO USUNIĘCIA

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...