Skocz do zawartości

Zjadanie miejsca na dysku c


jack1204

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio zauważyłem dużą utratę miejsca na dysku C. Dysk ma 238gb pojemnosci z czego pozostało mi 13,5gb. Jak zaznaczę wszystkie pliki w nim się znajdujące zajmują one 125gb. Tak więc moje pytanie brzmi co może zajmować mi tyle miejsca. Przeczyściłem dysk ccleanerem ,pliki ukryte zaznaczone (tak jak i systemowe), pliki przywracania systemu usunięte. Tak więc jakie logi wysłać, aby były pomocne w zdiagnozowaniu problemu ?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat założony w niewłaściwym dziale Hardware, podaj o jakim systemie mowa, gdyż temat zostanie przeniesiony.

 

Metoda obliczania miejsca przez zaznaczanie wszystkich pozornie widocznych obiektów jest zupełnie niewiarygodna, tym sposobem nie są obliczane elementy do których brak dostępu np. ze względu na specyficzne uprawnienia. Do diagnostyki miejsca skorzystaj z programu SpaceSniffer. Program należy wywołać przez "Uruchom jako Administrator", by pobrał dane np. o System Volume Information.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...